Průzkum: LGBT+ lidé zaměstnaní ve veřejném sektoru

Zúčastněte se online průzkumu a přispějte tak k získání informací jak vypadá situace LGBT+ lidí v českém veřejném prostoru. Tyto informace následně poslouží k nastartování změny v tomto sektoru, aby veřejné instituce vytvářely inkluzivní prostředí, ve kterém každý*á může být sám/a sebou.

Kategorie:

Popis

Vyplnění dotazníku Vám zabere maximálně 10 minut Vašeho času. Vyplňování dotazníku nelze přerušit, proto Vám předem děkujeme, že si na něj uděláte patřičný čas. Konečné výsledky výzkumu zveřejníme na  konferenci Pride Business Forum v červnu 2021. Výzkum je určen zejména pro LGBT+ osoby žijící na území ČR a pracující ve veřejném sektoru. Pro účely tohoto výzkumu chápeme veřejný sektor široce – nejen státní či místní správu, ale také bezpečnostní a obranné složky, justici, školství, sociální služby nebo veřejné zdravotnictví.
.

Zúčastněte se průzkumu kliknutím zde.

.

Výzkum je realizován zapsaným spolkem Prague Pride a zapsaným spolkem Queer Geography v rámci projektu “OUT” financovaného z programu Evropské unie Práva, rovnost a občanství (2014 – 2020).