Staňte se členem

Vstup ZDARMA

Jak se stát LGBT+ Friendly Employer roku 2024?

16/01/2024 | 18:00

Online

Připojte se k našemu webináři o nominačním procesu u ocenění Pride Business Forum LGBT+ Friendly Employer a ukažte svůj závazek k inkluzivitě a rozmanitosti na pracovišti.

Kategorie: Štítek:

Popis

Pride Business Forum, jediná platforma v Česku zaměřená na rovnost LGBT+ lidí v pracovním prostředí, uděluje od roku 2018 firmám a organizacím ocenění LGBT+ Friendly Employer Award. Toto ocenění motivuje zaměstnavatele, aby vynikali v implementaci opatření, která otevírají jejich pracoviště každému zaměstnanci, a to bez ohledu na sexuální či genderovou identitu. Nominační proces je navržen tak, aby firmy, které se o toto ocenění hlásí, mohly také samy ohodnotit svůj pokrok v oblasti rovnosti pro LGBT+ zaměstnance tím, že odpoví na náš jednoduchý dotazník. Ten také slouží jako nástroj pro sledování dopadu opatření souvisejících s rovností LGBT+ zaměstnanců, která firmy přijímají.

Zveme všechny, kteří uvažují o nominaci své firmy nebo organizace na toto ocenění, k účasti na webináři, který vás provede nominačním procesem. Při webináři se dozvíte, jak se stát LGBT+ Friendly Employer roku 2024 a získáte jasný přehled o následujícím:

  • jak vypadá proces hodnocení,
  • jak vypadá nominační dotazník,
  • jak jsou jednotlivé části hodnoceny,
  • jaké materiály a dokumenty je třeba poskytnout,
  • kolik času byste si měli zajistit pro proces nominace.

Podívejte se na vítěze LGBT+ Friendly Employer Award z let 2023, 2022, 2021, 2020, 2019 a 2018.

TYP AKCE: Webinář

JAZYK: Angličtina
MODERÁTOR: Czeslaw Walek, předseda a Knowledge & Sharing Manager Nadačního fondu Pride Business Forum

Detaily

Czeslaw Walek

vystudoval právo na fakultách Jagellonské a Středoevropské univerzity. Pracoval ve vládním i nevládním sektoru. Jakožto náměstek ministra pro lidská práva měl na starosti vytváření, přijímání a provádění vnitrostátních politik v oblasti ochrany lidských práv. V letech 2011-2022 předsedal spolku Prague Pride, přední LGBT+ organizaci v České republice. Do roku 2015 působil jako výkonný ředitel festivalu Prague Pride a učinil z něj největší Pride festival v postkomunistických zemích. V roce 2016 byl v rámci Fulbrightova stipendia globálním stipendistou organizace Out & Equal Workplace Advocates, kde realizoval globální program této organizace. Po návratu do Prahy začal řídit Jsme fér, tedy kampaň za rovnost manželství, a Pride Business Forum, platformu zaměřenou na rovnost LGBT+ lidí na pracovišti, která je od roku 2023 nadačním fondem a ve kterém Czeslaw působí jako předseda správní rady. V roce 2011 mu byla udělena Cena Alice G. Masarykové za svou oddanost v oblasti prosazování lidských práv.

Date: 16/01/2024

Start time: 18:00

End time: 19:00

Venue: Online