Staňte se členem

Akce a Workshopy

Become Stronger | Vzdělávací program ve čtyřech lekcích

16:30

LGBT+ Komunitní centrum, Železná 18, 110 00 Staré Město

Nastal čas stát se queer šampionem, vzorem a inspirací pro ostatní. Staňte se změnou, kterou si přejete vidět v tom, jak jsou lidé a problémy LGBT+ reprezentováni, slyšeni a podporováni! Pride Business Forum vás zve do programu Become Stronger, jenž nejen posílí vaše sebevědomí, ale také vás vybaví potřebnými dovednostmi. Workshopy se konají ve čtyřech termínech: 22. března, 5. dubna, 26. dubna a 24. května v LGBT+ Komunitním centru (Železná 18), a to vždy od 16:30 do 19:30.

Rezervovat

Představení LGBTQ+ Employee Resource Groups Toolkitu

06/03/2024 17:00

MSD, Na Valentince 336/4, Praha 5 Smíchov

Tato akce odhalí obsah našeho zbrusu nového LGBTQ+ Employee Resource Groups Toolkitu a bude probíhat v hybridním formátu, což účastnictvu nabídne možnost zúčastnit se buď osobně v MSD v Praze nebo virtuálně přes Teams.

Rezervovat

3. LGBTQ+ Sympozium finančního sektoru

04/04/2024 15:00

ČSOB, Radlická 333/150, 150 00 Praha 5

Vybraní zástupci*kyně členských firem Pride Business Fóra (nejen) z bankovního sektoru se sejdou, aby diskutovali o tématech, jako je ekonomický přínos diverzity v rámci firmy, fenomén pink money z akademického hlediska, nebo reklama a marketingová komunikace zaměřené na LGBTQ+ lidi. Tato akce se koná za podpory ČSOB.

Rezervovat

Jak na inkluzivní češtinu

16/04/2024 17:00

Economia, Pernerova 673/47, Karlín, Praha 8

Jak si v češtině poradit s generickým maskulinem a jakým slovním spojením o queer lidech a jejich životech se vyhnout? Proč je důležité se tím zabývat? S principy senzitivního a inkluzivního jazyka vás seznámí Mgr. Karel Pavlica Ph.D (Fakulta sociálních studií Ostravské univerzity, Prague Pride) a Aleš Rumpel (Pride Business Forum, Prague Pride). Tento workshop je určen pro členy PBF. Staňte se jím i vy a začněte si užívat výhod, které členství přináší.

Rezervovat

Byznysový Speed Dating s podporou Mama Shelter

18/04/2024 18:00

Mama Shelter (Veletržní 1502/20, 170 00 Praha 7-Holešovice)

Končí vaše obchodní schůzky dřív než začnou? Tím se netrapte, protože je čas na Business Speed Dating s Pride Business Fórem! Tento workshop je určen pro členy PBF. Staňte se jím i vy a začněte si užívat výhod, které členství přináší. Představte si toto: Členové naší báječné Pride Business Forum rodiny se sejdou, aby se seznámili, navázali kontakty a mluvili o obchodu. Ano, slyšíte správně! Už to není jen o duhových vlajkách a rozmanitosti - jsme tu, abychom do duhového guláše přimíchali i obchodního ducha!

Rezervovat

Webinář na téma inkluzivní angličtiny

07/05/2024 16:30

Nenechte si ujít online ZOOM workshop o inkluzivní angličtině s Jaime Lilley, zkušenou pedagožkou s 18letou praxí výuky angličtiny a školení učitelů v Praze. Tento unikátní workshop si klade za cíl prozkoumat oblast inkluzivní angličtiny pro interní komunikaci na pracovišti, a to s důrazem na témata, jako je LGBTQIA+ a gender. Akce je určena členům PBF. Staňte se jím i vy a začněte si užívat výhod, které členství přináší.

Rezervovat

14. ročník konference Pride Business Fóra

17/06/2024 09:00

Marriott Prague I V Celnici 8, 110 00 Nové Město

Nenechte si ujít další ročník konference Pride Business Fóra o rovnosti na pracovišti, kde se dozvíte o trendech nejen z oblasti diverzity a získáte potřebné informace pro to, aby i vaše pracoviště mohlo být inkluzivní pro všechny zaměstnance*kyně. Součástí konference bude také předávání cen LGBT+ Friendly Employer, které oceňují firmy aktivní v oblasti rovnosti na pracovišti.   Registrace na tuto akci budou brzy otevřeny.

Rezervovat