Staňte se členem

Kariéra

Copywriter*ka a správce*kyně webu Pride Business Forum | Part-time

Pride Business Forum je platforma usilující o rovnost na pracovišti pro LGBTQ+ lidi. Pomáháme firmám vytvářet pracovní prostředí, kde mohou být zaměstnanci sami sebou a kde se k nim přistupuje férově bez ohledu na jejich vztahovou orientaci a identitu. Pracujeme také na tom, aby se statisícům LGBTQ+ lidí, jejich rodinám a dětem v Česku žilo dobře i mimo práci, v loňském roce jsme rozšířili záběr našich aktivit i o nadační činnost zaměřenou na podporu LGBTQ+ iniciativ. Jelikož se úspěšně rozrůstáme, rozšiřujeme nyní naše řady a rádi mezi sebou přivítáme Copywritera*ku a správce*kyni webu na part-time. Pride Business Forum má v tuto chvíli přes 80 členských organizací – díky tvé pomoci chceme jejich počet znásobit a posunout naše aktivity včetně nadační činnosti ještě dál.

Co tě čeká

Tvým hlavním úkolem bude práce se slovy tak, aby o Pride Business Fóru lidé rádi četli a rozuměli tomu, co jim chceme sdělit. Budeš součástí týmu komunikace, který v tuto chvíli tvoří Komunikační manažerka a SoMe specialista. Pomocnou ruku ti ochotně podá kdokoliv z osmičlenného týmu Pride Business Fóra.

Ty budeš mít na starosti

Copywriting:

Co se ti bude hodit a bez čeho se neobejdeš

Co u nás získáš a na co se můžeš těšit

Máme pro tebe ojedinělou příležitost pro networking a spolupráci s respektovanými mezinárodními i lokálními organizacemi a médii, v současnosti máme například mediální partnerství s časopisem Ekonom. Rádi také pořádáme teambuildingy, které nejsou jen o zábavě, ale také o utužování našeho týmu. Navíc se u nás dost nasměješ a k tomu ještě nabídneme:

Pojď s námi usilovat o budoucnost, v níž všichni zaměstnavatelé v Česku jednají s LGBTQ+ lidmi důstojně, každému zaměstnanci a zaměstnankyni zajistí rovné zacházení a inkluzivní prostředí vytvářejí i mimo pracoviště.

Chceš si s námi o své misi v Pride Business Fóru popovídat? Pošli nám životopis nebo tvůj profil na mail [email protected], kde si rádi přečteme o tvých zkušenostech s prací s texty. Uvítáme i ukázky nebo odkazy na ukázky textů, článků nebo příspěvků na sociálních sítích. Termín pro zaslání je 15. května 2024. Vybrané uchazeče a uchazečky budeme průběžně zvát k osobnímu nebo online pohovoru. Předpokládaný termín nástupu je květen/červen 2024.