Staňte se členem

250

4. Pride Business Forum Voices

06/02/2024 | 18:00

Opero, Salvátorská 931, Praha 1, 110 00

Pride Business Forum Voices je inspirativní talk show, v jejímž průběhu se hosté podělí o své inspirativní příběhy týkající se coming outu, dále toho, jaké je to být v práci otevřeně LGBT+ člověkem, nebo o strastech při prosazování rovnoprávnosti na českých pracovištích. Připojte se k nám a nechte se díky již čtvrtým Voices inspirovat našimi skvělými vystupujícími. Členové PBF mají vstup zdarma.

Partner akce

Vyprodáno

Kategorie: Štítek:

Popis

Pride Business Forum Voices je talk show, kde síla vyprávění překračuje obvyklé hranice. Vyprávění nám dovoluje poučit se z příběhů ostatních a formuje, posiluje nebo vyzývá naše názory. Když nás tyto příběhy zaujmou a vtáhnou do konverzace, máme větší šanci pochopit poselství a jeho význam než v případě, kdy by bylo sděleno jenom prostřednictvím suchých faktů a čísel.

Naše talk show slouží k propojení těch, které zajímá téma inkluzivity a rovnosti. Pride Business Forum Voices byste si neměli nechat ujít třeba proto, že budete svědky poutavých příběhů a budete mít příležitost zapojit se do dynamického dialogu, který pomůže pozitivně ovlivnit nejen pracovní prostředí, ale i celou společnost. Voices nejsou obyčejnou talk show, ale i o spouštěčem změn a příležitostí zvýraznit hlasy, které mění pohled na přijetí a porozumění.

Poslouchejte, sledujte, setkejte se s novými lidmi a nechte se inspirovat příběhy LGBT+ osob, které mění pracovní prostředí v České republice. Klikněte zde a podívejte se, jak Voices vypadaly v minulosti.

JAZYK: Angličtina

DRESS CODE: Casual

Registrací na tuto akci udělujete souhlas k tomu, abyste byli fotografováni. Fotografie budou použity k propagaci aktivit Pride Business Fóra. Pokud si nepřejete být fotografováni, prosíme, abyste nám dali vědět.

Detaily

Daniela Špinar

Daniela Špinar po absolutoriu oborů herectví a režie na Katedře činoherního divadla DAMU s velkým úspěchem hostovala v mnoha regionálních i pražských divadlech; na krátko byla v angažmá v Divadle na Vinohradech, kde vznikla její nejslavnější inscenace Vojcek. Spolupracovala i s nezávislým divadlem Letí. Do svého nástupu do Národního Divadla posbírala všechny domácí divadelní ceny, některé i opakovaně.

Od sezony 2015/2016 byla čtvrtou porevoluční uměleckou šéfkou Činohry Národního Divadla. Zde se vyprofilovala i autorsky a inscenovala tu kromě klasiky také řadu vlastních dramatizací či textových koláží. Své funkční období ukončila sezonou 2021/2022.

Od roku 2022 je režisérkou na volné noze. 

 

Daniel Aleš Weiss

Daniel Aleš Weiss je mladý právník, advokátní koncipient s dvouletou praxí v oblasti pracovního práva. Pochází z malého města Krnova, ale poslední dva a půl roku již žije v Praze. Během studia se zaměřoval také na lidskoprávní tematiku, což mu poskytlo široký pohled na právní oblast a okrajový zájem o aktivismus. Aktuálně působí v mezinárodní advokátní kanceláři, kde se specializuje na pracovní právo. 

I přes profesionální angažovanost se Daniel již více než čtyři roky věnuje i netradičnímu koníčku – dragu. Pravidelně tak na pražské scéně, ale i v zahraničí vystupuje jako Cassiopeia, což je zajímavý kontrast k jeho stále poměrně konzervativnímu pracovnímu prostředí v advokacii.

 

Jan Kotík

Jan Kotík je vášnivým rodákem ze Zlína, který se zasazuje o budování smysluplných vztahů a rozvoj potenciálu nás všech. S titulem v oboru mezinárodních vztahů z VŠE v Praze a s titulem MBA z Bradley University ve Spojených státech amerických. Jan aktivně prosazuje a podporuje programy rozmanitosti, rovnosti a začlenění ve společnostech Škoda Auto (Česká republika) a SEAT (Španělsko). V současné době působí jako vedoucí komunikace a strategie ve Škoda Academy a v oddělení vzdělávání a rozvoje ve společnosti Škoda Auto. Jan je také velvyslancem pro rozmanitost, rovnost a začlenění v České republice. Jeho vliv sahá i do jádra týmu sítě zaměstnanců Škoda Proud, kde aktivně podporuje LGBT+ iniciativy v České republice a zároveň působí jako člen poradního výboru v rámci D&I Shapers od organizace OPIM. Jan je pevně odhodlán k podpoře vytváření více inkluzivního světa.

 

Berkan Yildiran

Berkan Yildiran je hrdým LGBT+ člověkem, který je původem z Istanbulu v Turecku. V Praze žije přes 10 let a v současné době pracuje jako Site Support Lead v MSD Česká republika. Berkan aktivně prosazuje rozmanitost, začlenění a rovná práva, a to jak v rámci své organizace, tak i mimo ni. Je jedním z lídrů Rainbow Alliance ERG v České republice a zároveň vede evropské capABILITY Network ERG, díky čemuž se zasazuje se o rozmanité, spravedlivé a inkluzivní pracovní prostředí. Berkanovy snahy sehrály klíčovou roli v tom, že MSD Česká republika získalo zlatou cenu od Pride Business Fóra, a to za to, že se řadí mezi nejlepší zaměstnavatele přátelské k LGBT+ lidem. Je odhodlaný spolupracovat s Pride Business Fórem na dalším prosazování těchto důležitých témat a je dále také zavázán k tomu, aby přispěl k vytváření ještě rozmanitějšího, spravedlivějšího a inkluzivnějšího světa.

 

Kateřina Nosek

Kateřina Nosek je Country Communication a Patient Engagement Head ve společnosti Novartis Česká republika. Do společnosti Novartis nastoupila v roce 2020. Jako ředitelka komunikace se stará o všechny aspekty interní a externí komunikace, aktivity zaměřené na pacienty a publicitu. Je také mluvčí Novartisu v České republice. V roce 2022 se Kateřina stala hrdým sponzorem programu Diversity, Equity and Inclusion (OneDEI) v České republice a poskytuje poradenství a podporu vedoucím a členům*kám ERG, včetně Pride Czechia. Kateřina je držitelkou ocenění Pride Business Forum Hero 2023.

 

Moderátorka
Lenka Hronová

Jako absolventku studia experimentální částicové fyziky, Lenku mimo čísel baví i slova. Ovšem jen ta s významem. Také umí zacházet s kameny. Hraje totiž curling. Kromě toho se podílí na pořádání lidskoprávních, společenských a populárně naučných akcí, ale také ráda chodí do kopce, mentoruje středoškoláky, improvizuje a vystupuje v rámci slam poetry či poetry jamů. 

Date: 06/02/2024

Start time: 18:00

Venue: Opero, Salvátorská 931, Praha 1, 110 00