Staňte se členem

Vstup ZDARMA

Budoucnost práce: jak zaujmout LGBT+ talenty? | Online Workshop

12/05/2021 | 17:00

Profesionálové z oblasti HR musí vytvářet a udržovat inkluzivní prostředí pro LGBT+ zaměstnance, a to od jejich hledání až po nábor, přes všechny aspekty kariérního žebříčku. Jak to ale v praxi udělat, aby Vaše společnost přilákala nejlepší talenty z řad LGBT+?

Kategorie: Štítek:

Popis

V rámci tohoto sezení zkoumáme osvědčené postupy a dostupné nástroje pro nábor a udržení talentů z řad LGBT+. Účastníci získají znalosti o stávajících praktických nástrojích, jako jsou speciální aplikace pro nábor zaměstnanců, kontrolní seznamy pro náboráře nebo specifické školení pro personalisty. Pokud jste HR profesionál a hledáte praktické tipy, jak přilákat nové LGBT+ talenty, toto sezení je právě pro vás.

 

 

KDY: 12.5. 2021 5PM–6PM CET

KDE: ZOOM

Jazyk: angličtina

PANEL:

Tracy Maraj, Chief People Officer, Mews

Jana Tikalová, founder of OPIM

Czeslaw Walek, Pride Business Forum manager

 

Financovaném z programu Evropské unie Práva, rovnost a občanství (2014 – 2020)

 

 

Detaily

Tracy Maraj

Je Chief People Officer v Mews, jejímž posláním je vyvíjet inovativní a transformační technologie pro miliony profesionálů v pohostinství a jejich hostů. S více než 20 lety zkušeností v technologických společnostech včetně Cisco, Netscape, Intel, Salesforce a Opsware (zmíněny jsou alespoň některé) byla zodpovědná za vývoj a sblížení agendy lidí s obchodní strategií, aby pomohla řídit transformační změny napříč organizacemi se zaměřením na rozmanitost a začlenění jako konkurenční obchodní výhodu. Vedla řadu skupin zaměstnanců se zdroji k podpoře vedoucích týmů k vybudování smyslu komunity patřící celé organizaci, vedoucí k působivé a měřitelné změně přes rozmanitost, začlenění a rovnoprávnost. Žila a pracovala ve více než 12 zemích po celém světě, a proto má velký zájem o kulturní a tradiční víry a jak tyto dopadají a ovlivňují rozmanitost.

 

 

Jana Tikalová

Jana stojí za celým příběhem OPIMu, který založila ve dvacetitřech letech. Diverzitě a inkluzi se věnuje přes 20 let. Vše začalo , když se vrátila zpět do malého českého městečka  po jejím pobytu v  Londýně.  Uvědomila si, že někdo musí směle a jasně začít vysílat signály, že je správné dát příležitost všem a ukázat výhody, které rozmanitost přináší. Je  nadšenkyní do HR propagujících rozmanitost a začlenění na pracovišti. Hledá potenciály a objevuje příležitosti pro firmy prostřednictvím životního cyklu lidských zdrojů. Stojí za vývojem HR nástroje Diversity Talent Pool zaměřeného na zaměstnávání rozmanitých talentů na trhu práce ve firmách otevřených rozmanitosti.

 

 

Czeslaw Walek

Czeslaw vystudoval právo na fakultách Jagellonské a Středoevropské univerzity. Pracoval ve vládním i nevládním sektoru. Jakožto náměstek českého Ministra pro lidská práva měl na starosti vytváření, přijímání a provádění vnitrostátních politik v oblasti ochrany lidských práv. Od roku 2001 je předsedou spolku Prague Pride, přední LGBT+ organizace v České republice. Do roku 2015 působil jako výkonný ředitel festivalu Prague Pride a učinil z něj největší Pride festival v postkomunistických zemích.

V roce 2016 byl v rámci Fulbrightova stipendia členem neziskové organizace Out & Equal Workplace Advocates, kde měl na starosti vytvoření a implementaci globálního programu organizace. Po návratu do Prahy se začal věnovat vedení kampaně za rovné manželství v České republice a koordinaci Pride Business Fora – iniciativy pro rovnost LGBT+ zaměstnanců na pracovišti v České republice. V roce 2011 obdržel Cenu lidských práv Alice Garrigue Masarykové za svou oddanost v oblasti prosazování lidských práv.

 

Date: 12/05/2021

Start time: 17:00 CEST

End time: 18:00 CEST