Staňte se členem

Coming out na pracovišti Workshop by Prague Pride

03/11/2020 | 17:00

Online

Jenom 24 % LGBT+ lidí v Česku je v práci plně out. Jak to máte vy? Říkáte svým kolegům*yním, s kým jste trávili*y víkend, nebo se občas dostáváte do situace, kdy radši něco odkývete a z vašeho partnera se tak v představách kolegů stává půvabná dívka? Nebo naopak máte tipy, jak překonat obavy se na pracovišti outovat? Pojďme se společně bavit o tom, co v práci zažíváme a jak se u toho cítíme. Interaktivní workshop nabídne prostor pro společné přemýšlení, sdílení a hledání odpovědí na složité otázky.

Kategorie:

Popis

Workshopem vás provedou:

Aleš Rumpel

Queer aktivista, dříve dlouholetý ředitel queer filmového festivalu Mezipatra a spoluzakladatel Platformy pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu, z.s. (PROUD) se zázemím v kulturním managementu a vzdělávání. V současné době vede queer kavárnu, cestuje po školách po celé České republice s programem Mezipatra na školách a zajímá se zejména o kulturu, historii a lidská práva.

 

Tereza Pelechová

Pro Prague Pride koordinuje vzdělávací workshopy pro zaměstnavatele, facilituje kurzy Rodičovské přípravky a podílí se na dalších vzdělávacích akcích. V minulosti pracovala v Člověku v tísni, ve vzdělávacím programu Jeden svět na školách a několik let dobrovolnicky koordinovala program festivalu Prague Pride.

 

Komu je workshop určený?

Všem lidem, kteří téma coming outu v práci řeší, řešili v minulosti, nebo naopak toto téma vůbec neřeší, i když cítí, že by měli. Interaktivní workshop je určen jak řadovým zaměstnancům, tak lidem ve vedoucích pozicích. Přijďte se podělit o své zkušenosti. Společně budeme hledat odpověď na složité otázky a přemýšlet nad řešením problému.

 

Kdy workshop proběhne?

Workshop proběhne v úterý 3. listopadu v čase 17-20 hodin, a bude se konat online.

 

Jak se přihlásit?

Přihlašujte se prostřednictvím tohoto formuláře. Účast na workshopu je zdarma, kapacita workshopu je omezená.

Detaily

Date: 03/11/2020

Start time: 17:00 CEST

End time: 20:00 CEST

Venue: Online