Staňte se členem

Webinář na téma inkluzivní angličtiny

07/05/2024 | 16:30

Nenechte si ujít online ZOOM workshop o inkluzivní angličtině s Jaime Lilley, zkušenou pedagožkou s 18letou praxí výuky angličtiny a školení učitelů v Praze. Tento unikátní workshop si klade za cíl prozkoumat oblast inkluzivní angličtiny pro interní komunikaci na pracovišti, a to s důrazem na témata, jako je LGBTQIA+ a gender. Akce je určena členům PBF. Staňte se jím i vy a začněte si užívat výhod, které členství přináší.

Kategorie:

Popis

Během tohoto webináře se budeme zabývat současnými trendy v angličtině a základními principy, které vedou k výběru jazyka pro vytváření inkluzivního prostředí. Jaime Lilley  díky svým bohatým zkušenostem provede účastníky tím, jak správně používat angličtinu, aby přispěla k více inkluzivnímu pracovnímu prostředí. Tento interaktivní workshop poskytne platformu pro aktivní zapojení účastníků. Budeme tak moc rádi, pokud se v jeho  průběhu zeptáte na vše, co vás zajímá. 

Nezmeškejte tuto příležitost rozšířit své chápání inkluzivního jazyka a přispět k vytváření více inkluzivního a podpůrného pracovního prostředí. Tento webinář přesahuje teorii a poskytuje praktické znalosti a dovednosti, jež můžete uplatnit ve vaší každodenní komunikaci. Postavme společně pracoviště, které slaví rozmanitost a podporuje inkluzi.

Workshop se bude konat ve spolupráci s organizací British Council, která je naším členem.

JAZYK AKCE: Angličtina

Detaily

Jaime Lilley

Jaime Lilley pochází z kalifornského Los Angeles. Už 18 let vyučuje angličtinu a školí učitele v Praze. Pracuje s Akcent International House, British Council a Prague City University. Její zájem o EDI pramení z dospívání a učení se o ostatních v různorodé společnosti a z vlastní zkušenosti, jak může inkluzivní jazyk v dlouhodobém horizontu vést k inkluzivnímu myšlení. Je součástí pražské queer umělecké komunity, jelikož je publikovanou básnířkou, a zároveň je velmi pyšnou matkou svého queer syna.

Date: 07/05/2024

Start time: 16:30

End time: 18:30