Staňte se členem

Work it OUT | Výroční konference Pride Business Forum

16/06/2022 | 09:00

Prague Marriott Hotel

Jediná česká konference, která se zabývá tématem LGBT+ rovnosti na pracovišti. Sdružuje společnosti, které chtějí zlepšit postavení a narovnat podmínky svému LGBT+ personálu, klientele, uživatelům*kám i partnerům. Připojte se k 12. ročníku Pride Business Forum konference – získáte hodnotný vhled a průlomová data k tomu, abyste mohli mít spokojené zaměstnance*kyně i týmy, a dosáhli jste úspěchů prostřednictvím diverzity a LGBT+ rovnosti.


 

Kategorie: Štítek:

Popis

Work it OUT | Výroční konference Pride Business Forum

Přinášíme praktická řešení pro LGBT+ friendly pracoviště

Čtvrtek 16. června 2022

9:00–16:00

Prague Marriott Hotel, V Celnici 8, Praha 1

 

Cena vstupenek:  

Early bird: 499 Kč (16. března – 10. června)
Later bird: 999 Kč (11. června – 15. června)
V den konference na místě: 1500 Kč

 

Přidejte se k 12. ročníku konference Pride Business Forum “Work it OUT – Hledání praktických řešení pro LGBT+ friendly pracoviště. Work it OUT je jediná česká konference, která se zabývá tématem LGBT+ rovnosti na pracovišti a sdružuje společnosti, které chtějí zlepšit postavení a narovnat podmínky svému LGBT+ personálu, klientele, uživatelům*kám i partnerům. Připojte se k Work it OUT – získáte praktická řešení a průlomová data k tomu, abyste mohli mít spokojené zaměstnance*kyně i týmy, a dosáhli jste úspěchů i prostřednictvím diverzity a LGBT+ rovnosti.

Součástí konference bude předávání cen LGBT+ Friendly Employer a Pride Business Forum Hero 2022, jež oceňují firmy i jednotlivce aktivní v oblasti LGBT+ rovnosti na pracovišti. Získejte více informací a nominujte aktivní společnosti či jednotlivce. Nominace je do 19. dubna otevřená jak členům Pride Business Forum, tak nečlenským organizacím / firmám.

Výtěžek z konference poputuje na podporu LGBT+ lidí z Ukrajiny, kteří prchají před válkou. Výbor PBF rozhodne o konkrétní organizaci, která částku v červnu 2022 obdrží.

PĚT DŮVODŮ, PROČ SE ZŮČASTNIT “WORK IT OUT”

 1. Získáte komplexní vhled do tématu. Svaz průmyslu a dopravy ČR nám představí prezentaci souhrnných dat týkajících se situace ohledně LGBT+ rovnosti na pracovišti, která získala průzkumem stovek českých pracovišť.

 2. Seznámíte se s novými nástroji, jak na pracovišti předcházet šikaně a obtěžování na základě orientace či identity.

 3. Získáte nové nástroje pro HR manažery, díky kterým vaši zaměstnanci již nebudou muset tajit, kým opravdu jsou, což přispěje k jejich lepšímu výkonu.

 4. Poznáte nové způsoby, jak měřit dopady aktivit vnitřních LGBT+ zaměstnaneckých skupin.

 5. Uslyšíte si silné a inspirativní příběhy mezinárodních expertů a expertek a top byznys lídrů a lídryň. Budou sdílet své insighty, osvědčené metody a know-how

 

 

VÝBĚR Z PROGRAMU KONFERENCE

 • PLENARY SESSION
 • COMING OUT NA PRACOVIŠTI
  Prezentace nového průzkumu LGBT+ rovnosti na pracovišti mezi českými zaměstnavateli. Praktické ukázky, jak docílit pracoviště přátelského k LGBT+ lidem.
 • ROVNOST A DIVERZITA POMÁHÁ
  LGBT+ lidé na útěku z Ukrajiny v České republice – jak jim můžeme pomoct?
 • Ocenění LGBT+ Friendly Employer 2022 a Pride Business Forum Heroes 2022
  Design cen od Kristiána Fituše.

 

MÍSTNOST 1
Experimentální workshop Coming Out
Sponzoruje SAP

MÍSTNOST 2
Začínáme s ERG
Sponzorováno společnost McKinsey

MÍSTNOST 3
Jak zvládat hate speech na sociálních sítích
Sponzorováno společností Vodafone

 

 

PRO KOHO JE KONFERENCE WORK IT OUT?

 

Konference je pro všechny, kdo pracují na zlepšování podmínek na pracovišti pro LGBT+ lidi, zejména pro vedoucí a členy*ky LGBT+ zaměstnaneckých skupin, manažery a manažerky v oblasti HR a diverzity a inkluze, lidi pracující s LGBT+ kolegy*němi, členy a členky vedení, jež zaštiťují oblast LGBT+ diverzity, a všechny, kdo chtějí tvořit pestré a otevřené pracoviště s rovnými benefity a příležitostmi.

Zde najdete více informací o oceněních LGBT+ Friendly Employer 2022 a Pride Business Forum Heroes 2022 a jak nominovat firmy a jednotlivce aktivní v oblasti LGBT+ rovnosti na pracovišti.

Sledujte nás. Více informací včetně představení keynote speakerů a dalších eventů již brzy!

 

 

PROGRAM KONFERENCE

 

08:00 | Registrace

09:00 | Zahájení s Kovym, hostem konference, a Czeslawem Walkem, programovým ředitelem Pride Business Forum

09:05 | Můj Coming OUT
Hlavní slovo Claudie Brind-Woody, viceprezidentky a výkonné ředitelky pro globální licencování duševního vlastnictví v IBM

09:30 | Coming OUT na českém pracovišti
Jana Vychroňová, Inclusion & Diversity Manager ve Vodafonu přináší data z průzkumů, které společnost provedla v letech 2018 a 2022 mezi LGBT+ mladými lidmi o jejich coming outu na prvním pracovišti.

09:40 | Není místo pro skříně
Diskuse o tom, jak z pracoviště udělat místo, kde může být každý sám sebou. Diskutující: Michaela Lhotková (ČSOB), Yves Veulliet (Kindryl), Julien Dagher (Novartis), Štěpán Špringl (Škoda Auto)

10:25 | Příběhy LGBT+ lidí z Ukrajiny
V rozhovoru s Olenou Shevchenko, výkonnou ředitelkou ukrajinské nevládní organizace Insight, o současných výzvách, kterým LGBT+ lidé na Ukrajině čelí

10:38 | Slavnostní předávání cen LGBT+ Friendly Employer Awards
Kategorie: Employee driven initiatives

10:45 | Coffee Break

11:05 | V rozhovoru s Martinou Navrátilovou

11:25 | Je český průmysl inkluzivní?
Miroslav Hazer, ředitel komunikace Svazu průmyslu a dopravy ČR, představuje výsledky exkluzivního průzkumu mezi českými firmami o začleňování LGBT+ do strategií diverzity a inkluze

11:35 | Jak to vyřešit: LGBT+ jako součást strategie diverzity a inkluze
Diskuse o tom, jak zahrnout LGBT+ do firemních strategií D&I. Diskutující: Klára Escobar (Moneta), Mairead de Blaca (RWS), Kateřina Bohuslavová (ČEZ), Maital Guttman (McKinsey)

12:20 | Slavnostní předávání cen LGBT+ Friendly Employer Award
Kategorie Big Step Forward

12:25 | Pride Business Forum Memorandum

12:30 | Otevřena všemu novému
V rozhovoru s Danielou Špinar, uměleckou šéfkou Činohry ČND

12:45 | LGBT+ Friendly Employer Awards
Kategorie: LGBT+ Friendly Employer

13:10 | Pár slov závěrem

Oběd

14:15 | Workshopy a Coffee Break

1/ Experimentální workshop Coming Out (SAP)
Dvouhodinový osobní workshop během konference PBF. Je ideální pro ty, kteří toho možná vědí velmi málo a chtějí rozšířit své znalosti o procesu coming out. Toto není workshop, kde žádáme lidi, aby udělali coming out. Workshop bude probíhat pouze v angličtině. Dodáváno jako „experimentální workshop“, kde mají účastníci příležitost vzájemně se ovlivňovat a být schopni si workshop vyzkoušet.

2/ Začínáme s ERG (McKinsey)
Naučte se budovat svůj ERG od základů a nastavte se na úspěch! Tento motivující a interaktivní workshop s McKinsey senior manažerkou pro diverzitu a inkluzi Maital Guttman vás provede krok za krokem. Workshop bude probíhat v angličtině s českým tlumočením. 

3/ Jak zvládat hate speech na sociálních sítích (Vodafone)
Společnosti, které vyjadřují podporu LGBT+ tématům, čelí na sociálních sítích nejen pozitivním ohlasům, ale bohužel ve velké míře i nenávistným komentářům. Jak se bránit a reagovat? O své zkušenosti se podělí Mgr. Petra Vytejčková, advokátka z poradny In IUSTITIA, Lukáš Houdek z iniciativy Hate Free a Ondřej Ullmann z týmu Social Media ve Vodafonu. V průběhu si nasdílíme praktické ukázky reakcí a budeme se bavit i o právním pohledu. Workshop bude probíhat pouze v češtině. 

16:00 | Networking

 

 

Powered by


 

Pride Business Forum je partnerem Prague Pride, z.s. v projektu OUT (č. 881931), financovaném z programu Evropské unie Práva, rovnost a občanství (2014 – 2020)

 

Detaily

Keynote Speaker

Claudia Brind-Woody

Claudia Brind-Woody je v současné době výkonnou ředitelkou IBM pro Walgreens Boots Alliance Integrated Account, kde vede tým IBM v Evropě i Severní Americe. V IBM působí od roku 1996 a během svého funkčního období zastávala několik globálních rolí.

 

V minulosti působila v představenstvu Board of Directors for Lambda Legal and the Advisory Board of The GayStar News. Posledních 18 let byla spolupředsedkyní IBM LGBT+ Executive Taskforce.

V roce 2011 získala Claudia ocenění Out & Equal Trailblazer Award a byla uvedena v časopise GO „100 Women We Love“. V roce 2016 byla jmenována do Síně slávy LGBT Role Models  poté, co byla ve třech předchozích letech v top 10 na jejich seznamu.  Byla zařazena do The Guardian's WorldPride Power List Top 100 a Diva Power List. V roce 2015 byla uvedena jako č. 2 v žebříčku Out at Work LGBT Top 50 Executives LGBT skupiny Telegraph Media Group. Byla oceněna cenou National LGBT Bar Association Out & Proud Corporate Counsel Award a cenou Workplace Pride Global Ambassador Award. V roce 2019 získala byla uvedena jako č. 4 v žebříčku Enterprise Management 360 Top 10 LGBTQ+ lidí v oblasti techniky a v roce 2020 byla zařazena do užšího výběru na cenu Women in IT Global Leader of the Year Award.

Claudia má titul J.D., magna cum laude, z Georgia State University, MBA z University of Texas v Austinu a M.S. z University of Tennessee. Je absolventkou Phi Beta Kappa na Mary Baldwin College, kde získala titul BA summa cum laude. Státní advokátní komora státu Georgia dovolila  Claudii praxi advokacie.

 

 

Keynote Speaker

Martina Navrátilová

Billie Jean Kingová o ní v roce 2006 prohlásila: „Je nejlepší tenistkou dvouhry, čtyřhry i smíšené čtyřhry, která kdy žila.“ Tenisový novinář Steve Flink jí ve své knize The Greatest Tennis Matches of the Twentieth Century (Největší tenisové zápasy 20. století) označil za druhou nejlepší hráčku 20. století za Němkou Steffi Grafovou. Tennis Magazine jí vybral za nejlepší tenistku, která hrála v období 1965 až 2005. Historik tenisu a novinář Bud Collins jí nazval za „pravděpodobně největší hráčku nebo hráče tenisu všech dob.“

Je známá také tím, že svůj veřejný coming out podstoupila v době, kdy to zdaleka nebylo běžné. V současné době participuje a iniciuje mnoho charitativních projektů ve všech částech světa.

 

 

Keynote Speaker

Jana Vychroňová

Jana Vychroňová se oblasti Diverzity & Inclusion věnuje od roku 2014. Společnost Vodafone se v uplynulých letech stala vzorem ostatním právě v oblasti LGBT+ pro široký záběr interních a externích aktivit a je zároveň hrdým držitelem řady ocenění.

 

 

Keynote Speaker

Daniela Špinar

Daniela Špinar po absolutoriu oborů herectví a režie na Katedře činoherního divadla DAMU s velkým úspěchem hostovala v mnoha regionálních i pražských divadlech; na krátko byla v angažmá v Divadle na Vinohradech, kde vznikla její nejslavnější inscenace Vojcek. Spolupracovala i s nezávislým divadlem Letí. Do svého nástupu do Národního Divadla posbírala všechny domácí divadelní ceny, některé i opakovaně.

Je čtvrtou porevoluční uměleckou šéfkou Činohry Národního Divadla. Zde se vyprofilovala i autorsky a inscenovala tu kromě klasiky také řadu vlastních dramatizací či textových koláží. V roce 2021 udělala coming out, je žena a prochází tranzicí.

 

 

Speaker

Miroslav Hažer

Miroslav vede komunikační tým Svazu průmyslu a dopravy ČR, který zabezpečuje přenos názorů největšího zaměstnavatelského svazu v Česku k široké i odborné veřejnosti. Mirek má za sebou dlouholeté mezinárodní zkušenosti v oblasti komunikace, corporate affairs a také dobrovolnické činnosti v oblasti LGBT+. Přes deset let pracoval pro společnost IBM, kde mimo jiné vedl externí komunikaci v Asia-Pacific z regionální centrály v Singapuru. IBM je jedním ze zakládajících členů Pride Business Forum a Mirek byl jedním z aktivních dobrovolníků pracujících na prvních ročnících této konference. Vystudoval MBA na Warwick Business School, Master of Public Policy na United Nations University v Nizozemí a postgraduální program University of Oxford zaměřený na globální strategii a corporate diplomacy. 

 

 

Speaker

Olena Shevchenko

Olena Shevchenko je bojovnice za lidská práva a pedagožka z Ukrajiny, která se zaměřuje na práva LGBT+ lidí a práva žen. Je vedoucí Insight, neziskové organizace, kterou spolu se svými přáteli založila v roce 2008.

Insight je unikátní mezi ostatními LGBTQI organizacemi díky své trans a intersexuální inkluzivitě a feministickému přístupu. Před založením Insight pracovala Olena 3 roky jako dobrovolnice ve feministicko-lesbické organizaci a 4 roky byla vedoucí učitelkou na Národní pedagogické univerzitě v Kyjevě. Dnes se Insight pod jejím vedením stal viditelným a významným hráčem pro advokacii na národní i mezinárodní úrovni.

V roce 2012 byla Olena zvolena spolupředsedkyní LGBT Council of Ukraine - nového celoukrajinského zastřešujícího sdružení, kde je také předsedkyní výboru pro advokacii a PR. V roce 2010 byla Olena zvolena členkou představenstva IGLYO (Mezinárodní organizace LGBT+ mládeže). Tato zkušenost vnáší do její lokální práce perspektivy mezinárodní integrace a globalizace. Je editorkou dvou výzkumných prací o situaci LGBT+ rodin na Ukrajině a situaci s právy transgender lidí. V roce 2014 se stal autorem knihy ABC o právech LGBT+ lidí.

 

 

Panelist

Michaela Lhotková

Členka představenstva ČSOB; Chief Innovation Office, absolvovala VŠE v Praze a získala titul Master of International Management CEMS.

Michaela zahájila svou kariéru v International Corporate Desk ve společnosti KBC Group v roce 2002. Po dvou letech následoval přechod do útvaru Úvěrů v ČSOB, kde měla postupně na starosti různé agendy a už před krátkým „projektem“ mateřské dovolené v roce 2011 vedla třísetčlenný tým Úvěry pro malé a střední firmy. V roce 2013 přešla na stranu obchodu v pozici ředitelky Segmentu firemního bankovnictví, poté následovala role členky představenstva pro oblast rizika a finance v HB. V polovině roku 2017 se vrátila zpět do ČSOB a přebrala transformaci oblasti platebních řešení a spotřebitelského financování. Od července 2021 je Michaela Lhotková členkou představenstva skupiny ČSOB, je zodpovědná za Inovace, Data a Digital. Michaela je zodpovědná za urychlení digitální transformace skupiny v České republice, konkrétně za vývoj a implementaci virtuální asistentky Kate, digitální aplikace, využití dat a implementaci nové strategie.

 

 

Panelist

Yves Veulliet

Yves začal svou kariéru v IBM v roce 1992 jako administrativní asistent týmu obchodních zástupců ve veřejném sektoru na evropské úrovni a v roce 1997 byl natrvalo jmenován informačním důstojníkem pro IBM Governmental Programs Europe, firemní funkci poskytující rámec pro veřejnou politiku a vztahy s vládou. V roce 2003 nastoupil do role koordinátora projektů EU, jeho úlohou bylo vytvořit koordinační strukturu projektů EU pro IBM Business Consulting Services na evropské úrovni V roce 2005 se Yves připojil k týmu IBM Europe Middle East Africa Diversity jako programový manažer pro osoby se zdravotním postižením. V roce 2007 se kromě své role v komunitě osob se zdravotním postižením ujal role mezigeneračního programového manažera. Pracoval na budování rámce, který usnadňuje vytváření hodnot pro IBM a její klienty prostřednictvím zapojení zaměstnanců, efektivity spolupráce, kariérních cest a řízení znalostí pro všechny generace v pracovní síle. Od roku 2011 do začátku roku 2013 byl Yves také lídrem diverzity v IBM Canada, definoval obchodní případ diverzity, formuloval strategii a dohlížel na akce, které přinesly výsledky v souladu se strategií Global Diversity. V roce 2014 byl Yves jmenován Global Diverse Ability & Inclusion Leader – s cílem usnadnit začlenění zaměstnanců s různými schopnostmi, zlepšit stávající programy IBM a také identifikovat stávající překážky úspěšné pracovní zkušenosti.

V září 2021 se Yves připojil ke Kyndryl: Kyndryl je spin-off firma IBM se službami řízené infrastruktury, která se stala plně funkční a nezávislou v listopadu 2021. Kyndryl, který slouží 75 z Forbes 100, nese důležitý úkol působit jako srdce obchodních společností po celém svět

 

Panelist

Julien Dagher

Julien je generálním ředitelem Novartis pro onkologii v České republice. Jeho životní cesta ho vedla skrz několik mezinárodních zkušeností po celém světě. Vyrůstal v Libanonu na Blízkém východě a žil v několika evropských zemích, Francii, Itálii, Belgii, Spojeném království a České republice. Juliena pohání digitál, inovace a velká rozmanitost týmů. Julien má titul Doctor of Pharmacy degree  na Saint-Joseph University v Beirut and a Masters in Medical Management from the Paris Business School (ESCP).  Podle jeho slov „vidím smysl a naplnění v přinášení inovací a té nejlepší péče pro pacienty. Zjistil jsem, že vedení různorodých a inkluzivních týmů je klíčem k dosažení nejlepších výsledků u pacientů s rakovinou, kterým se snažíme sloužit. Je to také obohacující na osobní úrovni.”

 

 

Panelist

Štěpán Špringl

Štěpán Špringl vede útvar Transformace ve společnosti ŠKODA AUTO a.s. K jeho hlavním úkolům patří kromě řízení portfolia strategických projektů naplňujících vizi transformace lidí, kultury, mindsetu a procesů, také téma diverzity a inkluze. Jeho cílem v tomto důležitém tématu je především vytvoření udržitelného inkluzivního pracovního prostředí, ve kterém každý z nás může rozvinout a naplno využít svůj potenciál.  

Ve společnosti ŠKODA AUTO pracuje přes 10 let, v minulosti se věnoval především optimalizaci procesů a digitalizaci, v letech 2020-2021 zastupoval značku ŠKODA v koncernu Volkswagen ve Wolfsburgu v rámci skupiny velkoobjemových značek. Štěpán vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor mezinárodní obchod. V průběhu studia pracoval jako analytik ve společnosti Roland Berger Strategy Consultants a zaměřoval se především na oblast energetiky. Štěpán je nadšený běžec a gamer.

 

 

Panelist

Klára Escobar

Paní Klára Escobar je absolventkou Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, obor sociologie a andragogika se zaměřením na personalistiku. Oblasti řízení lidských zdrojů se věnuje přes 17 let. Svou kariéru začínala v náboru a postupně se přesunula do role generalistky.

V bankovním sektoru se pohybuje od roku 2010, kdy nastoupila jako HR Business partner do původní GE Money Bank. V říjnu 2016 se stala HR ředitelkou společnosti Cetelem a podílela se na její transformaci na novou digitální banku Hello bank!. Do společnosti MONETA Money Bank se vrátila v lednu 2020 na pozici Human Resources Director. Od konce června 2020 je zároveň členkou představenstva Stavební spořitelny a do sloučení s Bankou byla také členkou představenstva Wüstenrot hypoteční banky a.s. Od května 2021 je členkou dozorčí rady MONETA Money Bank zvolenou zaměstnanci.

 

 

Panelist

Mairead de Blaca

Zkušená odbornice na globální začleňování, kulturu a angažovanost. Oblasti odbornosti, které jsou kvalifikovány pro vytváření dlouhodobých, zakořeněných změn, zahrnují podnikovou odpovědnost a udržitelnost a také diverzitu, začlenění a sounáležitost. S hrdostí říkám, že miluji to, co dělám! Věřím, že silné, úspěšné a udržitelné podnikání je to, které klade na srdce své lidi a účel. Spolupráce, učení, naslouchání a přijímání jedinečnosti pohání mou vášeň a energii pro všechny záležitosti inkluze. Mairead sídlí v Dublinu v Irsku.

 

 

Panelist

Kateřina Bohuslavová

Kateřina Bohuslavová vystudovala prestižní Oxfordskou univerzitu a pražskou Univerzitu Karlovu. Pracovala jako lingvistka ve státní správě i v soukromém sektoru. Dlouhodobě působila v akademické sféře, přednášela na Akademii Věd ČR a vysokých školách, kde se zaměřovala na systematickou práci s daty a publikování odborných textů. V roce 2021 nastoupila do ČEZ, a. s., kde buduje a řídí útvar ESG Skupiny ČEZ v divizi generálního ředitele, jako Chief Sustainability Officer. Útvar ESG (Environmental, Social, Governance: životní prostředí, sociální vztahy a transparentnost řízení firmy) zodpovídá za nefinanční reporting a komunikaci s ratingovými agenturami, monitoruje vývoj ESG trendů na trhu, spolupracuje na přípravě udržitelných projektů a analyzuje dopady podnikání Skupiny ČEZ na ESG faktory. Posláním útvaru je upevnit pozici lídra udržitelného rozvoje v ČR a stát se jím i v celoevropském kontextu.

 

 

Panelist

Maital Guttman

Maital je senior regionální manažer pro Diversity, Equity and Inclusion for McKinsey Europe.  Její role je, že pracuje na vytváření prostředí, které přitahuje, rozvíjí a udržuje výjimečné ženy a rozmanité talenty a kulturu pro všechny, aby byli začleněni a prosperovali. Ve své roli spoluzaložila The Alliance, globální summit pro vysoké LGBTQ+ manažery, a je autorkou výzkumu globálních zkušeností LGBTQ+ lídrů. Vedla workshopy a hovořila interně ve společnosti McKinsey a externě na konferencích a s klienty o diverzitě a inkluzi. Předtím Maital působila tři roky jako konzultantka McKinsey & Company, kde se zaměřovala na témata kolem ekonomického rozvoje, inovací, strategie, kultury, řízení změn a talent managementu. Před svou poradenskou kariérou založila produkční společnost dokumentárních filmů Dewdrop Films, která produkovala a promítala filmy po celém světě, včetně Jižní Afriky, Moldavska, Izraele a USA. Je držitelkou titulu MBA z UNC Kenan-Flagler Business School a titulu BA z Duke University, kde byla Robertson Scholar. Maital se narodila v Izraeli, od svých 12 let vyrůstala především v Severní Karolíně a nedávno se s manželkou a dvěma syny přestěhovala zpět do Izraele.

 

 

Moderátor

Karel Kovy Kovář

Karel Kovář je jedním z nejvýraznějších představitelů české YouTube scény a s více než 840 tisíci odběrateli ho už dávno nesledují jen děti. Ve videích probírá celospolečenská témata, politiku, finanční gramotnost, soukromí, či sociální sítě. Časopis Forbes ho zařadil mezi 30 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. V minulosti moderoval diskuzní pořad V centru, benefiční koncert Světlo pro Světlušku a vedl rozhovor s bývalým Předsedou Evropské komise Jeanem Claudem Junckerem pro televizi Euronews. Zatančil si v pořadu Stardance a s Ivo Bystřičanem pro Českou televizi vytvořil dokumentární sondu do české výuky moderních dějin "Kovy řeší dějiny". S Terezou Salte nahrává podcast Linka a je také autorem autobiografického bestselleru OVŠEM a young adult fikce iPohádka.

 

Date: 16/06/2022

Start time: 09:00 CEST

End time: 16:00 CEST

Venue: Prague Marriott Hotel