Staňte se členem

Představení LGBTQ+ Employee Resource Groups Toolkitu

06/03/2024 | 17:00

MSD, Na Valentince 336/4, Praha 5 Smíchov

Tato akce odhalí obsah našeho zbrusu nového LGBTQ+ Employee Resource Groups Toolkitu a bude probíhat v hybridním formátu, což účastnictvu nabídne možnost zúčastnit se buď osobně v MSD v Praze nebo virtuálně přes Teams.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis

Už 6. 3. poprvé veřejně představíme náš LGBTQ+ Employee Resource Groups Toolkit. Michaela Švarcová, jeho autorka, poskytne komplexní přehled obsahu včetně podrobností a cílové skupině. Na to naváže panelová diskuze s hosty*kami z členských firem PBF, kteří*é svými zkušenostmi do toolkitu přispěli*y. Celý program pak zakončíme networkingem. Tato akce se bude konat hybridně a umožní tak jak fyzickou účast v MSD, tak i online účast prostřednictvím Teams. Moc se na vás těšíme.

 

DRESS CODE: Casual
JAZYK: Angličtina

Registrací na tuto akci udělujete souhlas k tomu, abyste byli fotografováni. Fotografie budou použity k propagaci aktivit Pride Business Fóra. Pokud si nepřejete být fotografováni, prosíme, abyste nám to dali vědět.

Detaily

Michaela Švarcová

Michaela je specialistkou v oblasti Diverzity, Equity & Inclusion a zároveň členkou Genderové Expertní Komory České republiky. Na základě svého akademického zázemí v oblasti řízení lidských zdrojů a genderových studií se zaměřuje na strategie pro vytváření skutečně inkluzivních pracovišť, s důrazem na Vnitřní zaměstnanecké skupiny. Její misí je neustálé a aktivní hledání způsobů, jak posílit méně slyšené a opomíjené hlasy, a to jak v pracovním prostředí, tak ve společnosti.

 

Martin Zelenka

Absolvoval Univerzitu Hradec Králové (bakalář) a Vysokou školu ekonomie a managementu (inženýr). Po zkušenostech z telekomunikačního sektoru, kde působil na analytických pozicích v obchodu nebo marketingu, nastoupil v roce 2014 do ČSOB. První pozice byla v reportingovém útvaru na Řízení rizik a následně to byly datové pozice, které vedly k tomu, že se stal expertem na kvalitu datu a řízení správy dat. V roce 2019 se za jeho přispění ČSOB připojila k memorandu Pride Business Forum. Martin Zelenka je od toho roku leaderem zaměstnanecké skupiny Proud sdružující LGBT+ zaměstnance. Tato skupina poskytuje interní služby nejen svým členům, ale i ostatním zaměstnancům a managementu (např. školení a tematická setkání). Za dobu jeho působení ČSOB převzala ocenění v soutěži LGBT Friendly Employer za Zaměstnaneckou skupinu roku, za Skokana roku a v roce 2021 se ČSOB stala bronzovým zaměstnavatelem.

Mariia Orlova

Mariia je zástupkyní ředitele pro bezpečnostní operace ve společnosti Novartis. Zaměřuje se na správu systémů kybernetické bezpečnosti a do své funkce přináší bohaté odborné znalosti a zkušenosti. Mariia vystudovala magisterský titul v oboru ekonomie a řízení organizace.

Mariin vliv však přesahuje její profesní úspěchy. Je spoluvedoucí skupiny Pride@Novartis Czechia Employee Resource Group. Mariia přijala svou roli velvyslankyně Pride a je odhodlána být vzorem a silnou obhájkyní LGBTQ+. Je pevně přesvědčena, že kultivace rozmanitých a inkluzivních pracovišť je klíčem k odemčení obchodního úspěchu.

Když není ponořena do své práce nebo se nezasazuje o inkluzi, Mariia ráda objevuje svět po boku své snoubenky a jejich dvou roztomilých malých psů. Cestování jí slouží jako prostředek k odpočinku, objevování nových kultur a vytváření trvalých vzpomínek.

Karel Kohout

Karel je specialistou na diverzitu a inkluzi ve Škoda Auto. Kromě toho je také jedním z členů Core Teamu Škoda Proud, vůbec první vnitřní zaměstnanecké skupiny ve Škodě orientované na LGBT+ zaměstnance*kyně. Karlovým velkým snem je dělat svět lepším místem. Alespoň trochu.

Date: 06/03/2024

Start time: 17:00

End time: 19:00

Venue: MSD, Na Valentince 336/4, Praha 5 Smíchov