Staňte se členem

Byznysový Speed Dating s podporou Mama Shelter

23/04/2024 | 18:00

Mama Shelter, Veletržní 1502/20, 170 00 Praha 7-Holešovice

Končí vaše obchodní schůzky dřív než začnou? Tím se netrapte, protože je čas na Business Speed Dating s Pride Business Fórem! Tento workshop je určen pro členy PBF. Staňte se jím i vy a začněte si užívat výhod, které členství přináší.

Představte si toto: Členové naší báječné Pride Business Forum rodiny se sejdou, aby se seznámili, navázali kontakty a mluvili o obchodu. Ano, slyšíte správně! Už to není jen o duhových vlajkách a rozmanitosti – jsme tu, abychom do duhového guláše přimíchali i obchodního ducha! Tato akce je určena pro členy PBF. Staňte se jím i vy a začněte si užívat výhod, které členství přináší.

Kategorie: ,

Popis

Jaký je tedy plán hry? Představte si typické speed dating neboli rychlé rande, ale místo toho, abyste se rozplývali nad vaší láskou k sushi nebo k výletům do přírody, vrhnete se rovnou na jádro pudla – na vaše obchodní zájmy!

Pravidla zní takto: 20 stolů, 5 minut na stůl. Bim bam, zazvoní zvonec a jde se k dalšímu stolu rychleji, než řeknete “jednorožec na kolečkových bruslích”. Seznámíte se s řadou nových tváří, dozvíte se, kdo co dělá, a zjistíte, jak se můžete spojit a společně dobýt svět byznysu.

Ale počkejte, je toho ještě více! Pokud přeskočí jiskra a vy ještě nebudete připraveni se rozloučit, po skončení akce pro vás na baru budeme mít připravené občerstvení. Můžete si tak vzít drink, usadit se a ještě si s ostatními popovídat bez stopek v dohledu! Kdo ví? Možná právě najdete svého příštího nejlepšího přítele v podnikání nebo Robin pro svého Batmana.

Takže oprašte sako, obchodní nabídky a připravte se na seznamování, protože tohle není čajový dýchánek, ale extravagantní Business Speed Dating Pride Business Fóra!

JAZYK AKCE: Angličtina

DRESS CODE: Business Casual

Registrací na tuto akci dáváte souhlas s fotografováním. Fotografie budou použity k propagaci aktivit platformy Pride Business Forum. Pokud si nepřejete být fotografováni, dejte nám prosím vědět.