Staňte se členem
Sleva!

499

Taste of Equality – Ta pravá chuť rovnosti | Výroční konference Pride Business Forum

22/06/2023 | 09:00

Marriott Prague

Jak chutná rovnost? Přijďte ji okusit na 13. ročník konference Pride Business Forum o rovnosti na pracovišti. Ukážeme si, které ingredience jsou potřeba, když chceme vytvořit pracoviště inkluzivní pro všechny zaměstnance*kyně.

 

Kategorie: Štítek:

Popis

Rovnosti je u nás stále jako šafránu a její chuť je pro mnoho lidí nedosažitelná. Přitom recept na ní se skládá ze surovin, které každý ve své firmě nebo organizaci už má. Výsledkem bude pracoviště, kde se cítí vítání všichni bez ohledu na svou vztahovou orientaci či identitu, a kde týmy a celé firmy dosahují lepších ekonomických výsledků. 13. konference Pride Business Forum vám dodá ty pravé přísady, tipy i triky Konferencí nás letos provede renomovaný cukrář a slavný televizní moderátor Josef Maršálek.

Taste of Equality – ta pravá chuť rovnosti | Výroční konference Pride Business Forum

Praktická řešení pro pracoviště přátelská k LGBT+ lidem

 

22. června 2023

09:00–17:00

Marriott Prague

 

Cena vstupenek:

Early bird: 499 CZK (7.3. – 31.5.)

Later bird: 999 CZK (1.6. – 21.6.)

V den konference: 1500 CZK

 

Přidejte se k 13. ročníku konference Pride Business Forum Taste of Equaluity – ta pravá chuť rovnosti. Pride Business Forum výroční konference je jediná konference v Česku, která se zabývá tématem rovnosti LGBT+ lidí na pracovišti. Přijďte na Taste of Equality – od Josefa Maršálka získáte ty správné ingredience, které Vám pomohou vytvořit otevřené pracoviště pro všechny zaměstnance*kyně.

Součástí konference bude předávání cen LGBT+ Friendly Employer jež oceňují firmy aktivní v oblasti rovnosti LGBT+ lidí na pracovišti. Získejte více informací a nominujte aktivní společnosti či jednotlivce.

Výtěžek z konference bude přerozdělen na jednu aktivitu emancipace LGBT+ osob v ČR. O konkrétním určení rozhodne Organizační výbor PBF na podzim 2023.

 

PĚT DŮVODŮ, PROČ PŘIJÍT NA KONFERENCI

 

  1. Získejte komplexní vhled do problematiky. Představíme nová data o diskriminaci a viktimizaci LGBT+ lidí v Česku, včetně pracoviště.
  2. Inspirujte se názory předních ekonomů*ek, business leadryň a leadrů, sociologů*yň, komentátorů*ek na budoucnost českého pracoviště / společnosti vis-a-vis představeným datům.
  3. Dozvíte se jak mohou aktivity napomáhající rovnosti LGBT+ lidí na pracovišti pomoci firmám při ESG reportingu.
  4. Získejte konkrétní tipy pro lepší práci s transgender zaměstnanci*kyněmi a klienty*kami.
  5. Získejte konkrétní informace jak pracovat s LGBT+ vnitřními zaměstnaneckými skupinami.

 

 

PRO KOHO JE KONFERENCE TASTE OF EQUALITY

 

Konference je pro Vás všechny! Zejména pro Vás, co pracujete na zlepšení a otevření pracoviště pro své zaměstnance*kyně. Vy z vrcholového i středního managementu, HR manažeři a manžerky, a členové*ky LGBT+ zaměstnaneckých skupin. Rádi bychom přilákali ty z Vás, kteří jste na konferenci Pride Business Forum ještě nebyli. Konference je příležitost jak nasát nové informace a nejlepší praxi, aby Vaše práce byla efektivnější a měla co největší pozitivní dopad.

Inspirovat se předchozími ročníky výroční konference Pride Business Forum můžete ZDE

Zde najdete více informací o oceněních LGBT+ Friendly Employer 2023 a Pride Business Forum Heroes 2023 a jak nominovat firmy a jednotlivce aktivní v oblasti LGBT+ rovnosti na pracovišti.

 

Sledujte nás na LinkedInu. Více informací včetně představení řečníků*nic již brzy!

 

Detaily

Moderátor

Josef Maršálek

Josef je český cukrář a televizní moderátor. Je porotcem v české verzi světoznámé soutěže The Great British Bake-off. Autor nejprodávanějších cukrářských kuchařek, lektor kurzů pečení cukroví a moderátor známých televizních pořadů. Majitel firmy, influencer a konzultant. Narodil se na severovýchodě země v malé vesnici, ve 23 letech vyrazil z Čech na pár týdnů do Velké Británie a vrátil se až po dvanácti letech z Indie. Žije si svůj sen a jeho posláním je inspirovat lidi prostřednictvím svého cukrářského umění. Věří, že v jídle jsou vzpomínky, které dokážou lidi spojovat.

 

Date: 22/06/2023

Start time: 09:00 CET

End time: 17:00 CET

Venue: Marriott Prague