Staňte se členem

Udělejte z vaší firmy místo, kde budou zaměstnanci*kyně sami sebou a mohou tak efektivně pracovat.

Charity partner
Moneta
Founding members
IBM Hilton Prague Pride
Premium members
Vodafone
Steelcase
Moneta
Marriot
Mama shelter WPP Novatris
Economia
Asahi
Skoda
Mám novýho přítele.
Já taky!!!
HR managerka

Jsem HR/D&I manager/ka

Zamestnanec

Jsem LGBT+ zaměstnanec

Management

Jsem majitel/ka nebo management

Napříč společnostmi vytváříme prostor pro diskuzi o rovnosti LGBTQ+ zaměstnanců*kyň

Ať jste HR manažer či manažerka, LGBTQ+ zaměstnanec nebo zaměstnankyně či vlastníte nebo vedete firmu, jsme tu pro vás. Zajišťujeme úzkou spolupráci mezi veřejným a soukromým sektorem. Pro management poskytujeme unikátní příležitost sdílet vlastní zkušenosti a osvědčené postupy z diverzity na pracovišti. Každý rok pořádáme s partnery nejen konferenci, ale i workshopy a menší tématická setkání profesionálů.

Více o nás
ilustrace

Konference a workshopy

Setkejte se s řečníky z celého světa na naší každoroční konferenci Pride Business Forum. Společně s našimi členy také organizujeme intenzivní workshopy na různá téma o začleňování LGBTQ+ lidí na pracovištích.

Více o akcích
ilustrace

Ocenění firem

Získejte cenu LGBTQ+ Friendly Employer a Pride Business Forum Heroes, oceňující aktivity firem či organizací, za směřování k lepšímu začlenění, a zajištění rovných podmínek a práv, pro LGBTQ+ zaměstnance*kyně.

Více o oceněních
ilustrace

Školení

Efektivně vás naučíme jak porozumět svým LGBTQ+ zaměstnancům*kyním, či jak se vypořádat s předsudky nejen při náboru. Naše školení probíhají živě nebo formou webinářů.

Více o školení
ilustrace

Mentoring

Propojíme vás se zkušenými členskými firmami, které vás naučí osvědčené postupy a strategii jak zavést rovnost a lépe tak začlenit vaše LGBTQ+ zaměstnance*kyně.

Více o mentoringu

Akce a workshopy

Poznejte zajímavé, inspirativní lidi a vyměňte si s nimi zkušenosti o diverzitě a rovnosti. Získejte nové přátele. Na zajímavých místech pravidelně pořádáme akce a workshopy jak pro naše členy tak pro veřejnost.

Média

Různorodost se dere do popředí, ale jde to pomalu

Jsou organizace, které se prosazováním diverzity a inkluze nejen v byznysu začaly zabývat už před více než dekádou, výraznější posun ale zaznamenávají až v posledních letech. Jejich zástupci a zástupkyně diskutovali na Euro Byznys Breakfast o rovném odměňování mužů a žen, právech LGBT+ lidí nebo zpružnění trhu práce. A nabídli i řadu námětů pro stát.

FinŽeny, Červenec 2024

How HR can create a trans inclusion policy 

Writing a transgender inclusion policy can be a crucial act of support for trans employees, diversity experts have said.

Fewer than 1% of the UK population identified as transgender or non-binary in the 2021 census. But many of those people feel that they have to hide their identity, according to LGBT rights charity Stonewall.

“It’s essential that HR and people teams in organisations have trans inclusion policies,” said Bobbi Pickard, CEO of the consultancy, charity and training organisation Trans in the City. Pickard was speaking to HR magazine.

Find out more in the article.

HR magazine, květen 2024

Novinky

illustration hands

Jen zaměstnanec*kyně, který nic neskrývá, je v práci spokojený*á a odvádí 100% pracovní výkon.

Začněte s rovností

Nejnovější články našeho mediálního partnera Ekonom.cz