Staňte se členem

Udělejte z vaší firmy místo, kde budou zaměstnanci*kyně sami sebou a mohou tak efektivně pracovat.

Charity partner
Moneta
Founding members
IBM Hilton Prague Pride
Premium members
Vodafone RWS Moravia
Moneta
Marriot Kyndryl
Mama shelter WPP Novatris
Economia
Asahi
Skoda
Mám novýho přítele.
Já taky!!!
HR managerka

Jsem HR/D&I manager/ka

Zamestnanec

Jsem LGBT+ zaměstnanec

Management

Jsem majitel/ka nebo management

Napříč společnostmi vytváříme prostor pro diskuzi o rovnosti LGBTQ+ zaměstnanců*kyň

Ať jste HR manažer či manažerka, LGBTQ+ zaměstnanec nebo zaměstnankyně či vlastníte nebo vedete firmu, jsme tu pro vás. Zajišťujeme úzkou spolupráci mezi veřejným a soukromým sektorem. Pro management poskytujeme unikátní příležitost sdílet vlastní zkušenosti a osvědčené postupy z diverzity na pracovišti. Každý rok pořádáme s partnery nejen konferenci, ale i workshopy a menší tématická setkání profesionálů.

Více o nás
ilustrace

Konference a workshopy

Setkejte se s řečníky z celého světa na naší každoroční konferenci Pride Business Forum. Společně s našimi členy také organizujeme intenzivní workshopy na různá téma o začleňování LGBTQ+ lidí na pracovištích.

Více o akcích
ilustrace

Ocenění firem

Získejte cenu LGBTQ+ Friendly Employer a Pride Business Forum Heroes, oceňující aktivity firem či organizací, za směřování k lepšímu začlenění, a zajištění rovných podmínek a práv, pro LGBTQ+ zaměstnance*kyně.

Více o oceněních
ilustrace

Školení

Efektivně vás naučíme jak porozumět svým LGBTQ+ zaměstnancům*kyním, či jak se vypořádat s předsudky nejen při náboru. Naše školení probíhají živě nebo formou webinářů.

Více o školení
ilustrace

Mentoring

Propojíme vás se zkušenými členskými firmami, které vás naučí osvědčené postupy a strategii jak zavést rovnost a lépe tak začlenit vaše LGBTQ+ zaměstnance*kyně.

Více o mentoringu

Akce a workshopy

Poznejte zajímavé, inspirativní lidi a vyměňte si s nimi zkušenosti o diverzitě a rovnosti. Získejte nové přátele. Na zajímavých místech pravidelně pořádáme akce a workshopy jak pro naše členy tak pro veřejnost.

Média

Diverzitu máme zakořeněnou v DNA, říkají elitní advokátky

Projekt o historii, současnosti a budoucnosti žen v právu s názvem #PRVNÍCH100LET ve svém novém ročníku již potřetí spojuje inspirativní dámy právního světa i veřejného života a připomíná osudy žen, které jejich profesi formovaly. Své jméno s ním spojila řada předních advokátních kanceláří působících na českém trhu. Jak se jejich zástupkyně dívají na téma diverzity? A jak ji ještě více podpořit?

Euro, říjen 2023

Kladný vztah k LGBT+ musí firma nejdřív vysvětlit zaměstnancům, jinak to skončí průšvihem

Zatímco na Západě je největším spojencem LGBT+ lidí spíše stát, v Česku je to jednoznačně byznysová sféra, říká Czeslaw Walek, předseda správní rady organizace Pride Business Forum.

Ekonom, září 2023

Novinky

illustration hands

Jen zaměstnanec*kyně, který nic neskrývá, je v práci spokojený*á a odvádí 100% pracovní výkon.

Začněte s rovností

Nejnovější články našeho mediálního partnera Ekonom.cz