Staňte se členem

7. března spouštíme nominace! Oceňujeme firmy i jednotlivce aktivní na poli LGBT+ rovnosti na pracovišti

Od 7. března do 14. dubna 2023 bude možné nominovat organizace a firmy na ocenění LGBT+ Friendly Employer. Už samotná nominace může být pro zaměstnavatele přínosná, protože po důkladné analýze firma obdrží konkrétní doporučení na to, v čem má potenciál se nadále zlepšit. Bude možné nominovat i jednotlivce na pracovišti na ocenění Pride Business Forum Heroes.

LGBT+ Friendly Employer oceňuje, motivuje a zviditelňuje zaměstnavatele, kteří zavádějí opatření směřující k lepší inkluzi LGBT+ zaměstnanců*kyň v České republice. Hodnocen je strategický přístup k této oblasti, konkrétní projekty a nástroje a dále to, jakým způsobem je téma podporováno nejvyšším vedením a komunikováno uvnitř i navenek. Hlavní cena je udělována organizaci / firmě, která komplexně přistupuje k řešení tématu LGBT+ rovnosti na pracovišti a může být příkladem pro ostatní. Další, dílčí kategorie, pak oceňují aktivní přístup zaměstnanců/kyň k tématu (například v rámci Employee Resource Groups) i zásadní posun u nových organizací / firem.  

Pride Business Forum Heroes oceňuje jednotlivce a vyzdvihuje roli členů a členek nejvyššího vedení organizací / firem, kteří se aktivně zasazují o rovné podmínky pro LGBT+ zaměstnance/kyně, ve svých organizacích / firmách, nebo  se proaktivně zasazují o zlepšení postavení LGBT+ osob ve společnosti.

Nominace: LGBT+ Friendly Employer 2023.

Kliknutím zde se můžete podívat na oceněné firmy a jednotlivce z loňského roku.